Офтальмолого-ендокринологічний центр Окулюс

12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Ціна
1 перегляд у жовтні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Інформація про компанію

Корекція зору, оптика
Офтальмологія
Окуліст
Лазерна корекція зору
Про нас
ОФТАЛЬМО-ЕНДОКРИНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «ОКУЛЮС» Офтальмо-ендокринологічний центр «ОКУЛЮС» надає весь спектр діагностичного обстеження та хірургічного лікування, який пов'язаний із очима. Основне завдання центру – запропонувати людям все найсучасніше зі світу офтальмології та зробити ці послуги доступними, зберегти зір в ідеальному стані, а якщо операція виявиться необхідною, залучити до вирішення проблеми провідних фахівців. Пацієнту їхати, нікуди не доведеться. Центр «ОКУЛЮС» декларує принцип відкритої операційної, тож потрібний вам лікар сам приїде до вас. На кожного нового пацієнта офтальмо-ендокринологічного центру «ОКУЛЮС» спочатку чекає ретельне обстеження. На етапі діагностики л...

ОФТАЛЬМО-ЕНДОКРИНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «ОКУЛЮС»

Офтальмо-ендокринологічний центр «ОКУЛЮС» надає весь спектр діагностичного обстеження та хірургічного лікування, який пов'язаний із очима.

Основне завдання центру – запропонувати людям все найсучасніше зі світу офтальмології та зробити ці послуги доступними, зберегти зір в ідеальному стані, а якщо операція виявиться необхідною, залучити до вирішення проблеми провідних фахівців. Пацієнту їхати, нікуди не доведеться. Центр «ОКУЛЮС» декларує принцип відкритої операційної, тож потрібний вам лікар сам приїде до вас.

На кожного нового пацієнта офтальмо-ендокринологічного центру «ОКУЛЮС» спочатку чекає ретельне обстеження. На етапі діагностики лікар проаналізує стан вашого зору за допомогою передового обладнання і після детальної консультації складе для Вас індивідуальний план лікування.

Центр «ОКУЛЮС» діагностує всі очні захворювання та береться за лікування навіть у найскладніших випадках із застосуванням відомих технологій та методик.

Наші фахівці та наявне обладнання дозволяє надати всі види допомоги, пов'язані з катарактою та глаукомою, незалежно від ступеня та складності цих захворювань. Втім, катаракта – це тільки одне з багатьох захворювань очей. Лікарі центру впораються з наслідками ускладнень при цукровому діабеті, допоможуть при відшаруванні сітківки. Особливо наголосимо на цілому спектрі проблем, пов'язаних з дітьми. Адже деякі підходи до дітей відрізняються від дорослих. Це і косоокість, і вроджена катаракта, і порушення гостроти зору (далекозорість, короткозорість).

Відгуки